Пребарувај дестинации

Хотели Зима 2017

Aparthotel Nebeske Stolice 1 и 2

Nebeske Stolice 1 од самото отворање претставува еден од најбараните објекти на Копаоник. Гостопримливоста на домаќинот, позиција на објектот и

Vila Kopaonik

Вила Копаоник е еден од поновите објекти на Копаник, кој своите први гости ги прими во декември 2014.та. Се наоѓа

Хотел Club A

Хотел Club A е хотел со автенитечн шарм на планински амбиент, сместен во центарот на турустичкиот комплекс Копаоник на 1750

Apartmani Konaci

Апартмани Конаци се наоѓаат во средишниот дел на туристичкиот комплекс Копаоник во непосредба близина на ски стазите.

Family Hotel Angella

Хотелот Ангела се наоѓа во турустичкиот центар Копаоник, во непосредна близина на ски стазите. Конаците Рас и Звечан се комплетно

✈ КАРНЕВАЛ ВО ВЕНЕЦИЈА ✈ 

Датум: 10.02.2018 – 13.02.2018 ... 4 дена/3 ноќевања (авион)

Grand Hotel & Spa

Гранд Хотел & Спа се наоѓа во турустичкиот центар Копаоник, непосредно пред Долината на спортовите (центар) од каде се приклучува

✈ БРАТИСЛАВА / ВИЕНА (со авион) ✈

Термини на поаѓање:  / 26-29 Јануари 2018

Хотел „Олимп“ - Златибор (4 ****)

Хотел „Олимп“ - Златибор (4 ****)

Дунав - Златибор

Ценовник - Хотел Дунав

Хотел ИДИЛА - Златибор

Специјални понуди од хотел ИДИЛА - Златибор

ДА НАВИВАМЕ ЗА МАКЕДОНИЈА ВО ВАРАЖДИН

ДА НАВИВАМЕ ЗА МАКЕДОНИЈА ВО ВАРАЖДИН (21 до 24 Јануари 2018) ПРОГРАМА: 1 само превоз 1 ДЕН. 21.01.2018 Состанок на

✈ КАРНЕВАЛ ВО ВЕНЕЦИЈА ✈ 

Датум: 10.02.2018 – 13.02.2018 ... 4 дена/3 ноќевања (авион)

✈ БРАТИСЛАВА / ВИЕНА (со авион) ✈

Термини на поаѓање:  / 26-29 Јануари 2018
Големи попусти за рани резервации на аранжмани за 8-Март 2018

8 Март

ЛИСАБОН и БАРСЕЛОНА ЗА ВЕЛИГДЕН (✈,🏨, 7 дена / 6 ноќевања)

ЛИСАБОН и БАРСЕЛОНА (од 07 до 13.АПРИЛ 2018) ЗА ВЕЛИГДЕН Програма: 1 ДЕН : СКОПЈЕ – СОФИЈА - ЛИСАБОН Состанок

Велигден – Израел од Скопје (✈,🏨, 8 дена / 7 ноќевања)

ЦЕНА ЗА РАНА УПЛАТА ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СОБА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20. 01.2018: 799 € / 49.540 МКД Програма на
Рани резервации

За 8-ми Март во Венеција (✈,🏨, 5 дена / 4 ноќевања)

АВИОН/ 5 дена/ 4 ноќевања ПРОГРАМА: 06. Март 2018 СКОПЈЕ - ВЕНЕЦИЈА Состанок на групата на аеродромот Александар Велики во

БАЈКОВИТА ШВАЈЦАРИЈА УЖИВАЊЕ ВО АЛПСКИТЕ УБАВИНИ (✈,🏨, 5 дена / 4 ноќи)

(Цирих, Луцерн, Берн, Шилон/Монтре, Лозана, Женева, Базел) АВИОН/ 5 дена / 4 ноќи

8-ми Март во СТРАЗБУР (✈,🏨, 5 дена / 4 ноќевања)

СТРАЗБУР – АЛЗАС – КОЛМАР– ШВАРЦВАЛД Авион 5 дена / 4 ноќевања

За 8-ми Март во Париз со авион (✈,🏨, 4 дена / 4 ноќевања)

ЦЕНА СО ПОПУСТ  ЗА РАНА  УПЛАТА ДО 20.01.2018  :  299 EUR

Москва и Санкт Петербург за 8-ми Март (✈,🏨, 7 дена / 6 ноќевања)

Москва и Санкт Петербург – На Пролет ТЕРМИНИ:  / 09 – 16.03.2018 / 28.04-04.05.2018 Програма на патувањето 1 ден Скопје-Белград-Москва

8-ми Март во МИНХЕН со прекрасните Баварските дворци (✈,🏨, 4 дена / 3 ноќевања)

АВИОН / 4 дена / 3 ноќевања Минхен е трет по големина град во Германија веднаш позади Берлин и Хамбург.

Еклузивна цена на пакет аранжман Куба и крстарење по Карибите со вклучен авиобилет

8 дневено крстарење : 7 полни пансиони на брод и 3 АЛЛ инклузив во хотел во Варадеро ХАВАНА – ЈАМАЈКА-

COSTA DELIZIOSA: Florida (USA), Bahami, Kajmanski ostrva, Honduras, Belize, Mexico

10 нокевања / 11 дена / Авионски превоз од Скопје

Costa Pacifica: Доминиканска Република и Антили

7 нокевања / 8 дена за само 799 ЕВРА

COSTA FASCINOSA: Аргентина - Бразил - Канарски острови - Шпанија - Франција - Италија 

Аргентина - Бразил - Канарски острови - Шпанија - Франција - Италија (со вклучен авио билет)