Пребарувај дестинации

Промотивни понуди од Хотел „Алиби“ Златибор

РОМАНТИЧЕН ПАКЕТ: 3 ноќевања / 2 дена = 69.42 ЕВРА по личност

Приказна од Ориентот: ИСТАНБУЛ за 8-ми Март (✈,🏨, 4 дена / 3 ноќевања)

Авион / 4 дена / 3 ноќевања 08.03-11.03.2018  08. Март (Четврток) СКОПЈЕ - ИСТАНБУЛ                                 Состанок на аеродромот во Скопје.Полетување за Истанбул

ЛИСАБОН и БАРСЕЛОНА ЗА ВЕЛИГДЕН (✈,🏨, 7 дена / 6 ноќевања)

ЛИСАБОН и БАРСЕЛОНА (од 07 до 13.АПРИЛ 2018) ЗА ВЕЛИГДЕН Програма: 1 ДЕН : СКОПЈЕ – СОФИЈА - ЛИСАБОН Состанок

MONTE CARLO - Luxury Glamour Program (✈,🏨, 4 дена / 3 ноќевања)

ТЕРМИНИ: 8 Март 07-10.03 / Велигден 04-07.04.2018 1 ДЕН : Скопје -Ница- Монте Карло  Состанок на групата на аеродромот Александар

БУДВА – ДУБРОВНИК – ЦЕТИЊЕ - ОСТРОГ (🚌, 🏨, 5 дена / 2 ноќевања)

Цена која не се пропушта:  3600 ден. СТ и АПП 2 ноќевања 08.03.18 Поаѓање во 23 чaсот со автобус, преку

8 -ми МАРТ ВО ПРАГА (🚌, 🏨, 6 дена / 3 ноќевања)

08.03.2017 – 13.03.2018 (6 дена / 3 ноќевања)  АВТОБУС   1 ден (08.03.2018- четврток )СКОПЈЕ – СРБИЈА – УНГАРИЈА-СЛОВАЧКА Состанок во

ЉУБЉАНА и бисерите на Словенија (🚌, 🏨, 4 дена / 2 ноќевања)

2 НП / 4 ДЕНА СО АВТОБУС Март (четврток) СКОПЈЕ - ЉУБЉАНА Состанок на групата на паркингот спроти х. Holiday

8 -ми МАРТ ВО ИСТАНБУЛ (🚌, 🏨, 5 дена / 2 ноќевања)

08.03.2018 – 12.03.2018 / 5 дена / 2 ноќевања   1 ден (08.03.2018 - четврток) – СКОПЈЕ – СТРУМИЦА – ГРЦИЈА      Состанок со групата во
Големи попусти за рани резервации на аранжмани за Лето 2018

Хотели Лето 2018

SECRET PARADISE *** Nea Kalikratia

Положба: се наоѓа во Неа Каликратиа, на 100 м до плажа, 500м од центарот. Сместување: 41 соби. Соби се опремени
Рани резервации

Blue Lagoon Princess 5* - Цени од 75 Евра!

Хотелот започна со работа во мај 2015 година. Се наоѓа во близина на песочната плажа во магичниот дел помеѓу Касандра и

Вила Теодорос - Неос Мармарас (🚌 + 🏨, 7 ноќевања = 59 ЕВРА!)

СМЕСТУВАЊЕ 7 НОЌЕВАЊА И ПРЕВОЗ ОД 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ! 7 ПОЛУПАНСИОНА И ПРЕВОЗ 119 ЕВРА ПО ЛИЦЕ!

ARISTOTELIS BEACH 4* - AFITOS

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА УПЛАТА ДО 31-ви Јануари

Olympion Melathron Hotel & Bungalows

Хотелот се наоѓа 100 метри од плажата. Бунгаловите се наоѓаат 200м од плажите и 1.4 км од градот Платамон. Располага
Рани резервации

Eagles Villas 5 *

Вила Иглс нуди неверојатен поглед на заливот, разни угостителски објекти и богата програма на активности. Сите луксузни вили имаат извонреден
Рани резервации

Eagles Palace Hotel 5 *

Локација - 120 км од аеродромот во Солун, на 4 километри од градот Ouranoupolis, со поглед на морето, на само неколку
Рани резервации

Alexandros Palace Hotel & Suites 5*

Локација - 110 км од аеродромот во Солун, 5 км од градот Уранополис, 3 км од градот Неа Рода, 150
Рани резервации

Blue Dolphin Hotel 4*

Локација - 80 км од аеродромот во Солун, 1,5 км од Метаморфозис, 50 ​​м од плажа. Објекти - Главен ресторан, лоби со

VILLAGE MARE **** Metamorfosi

Положба : 1,5км од Метаморфози Сместување: 67 двокреветни, 40 мезонети, 27 апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска
Рани резервации

Danai Beach Resort & Villas 5 *

Локација - Околу 95 км од аеродромот во Солун, 2,5 км од Метаморфозис и 4 км од Никити, на долга плажа.
Рани резервации

Athena Pallas Village Hotel 5*

Локација -  Атина Палас се наоѓа на плажата Елија, во Ситонија, 9 км од Никити и 11 км од Неос Мармарас. Одалеченост
Рани резервации

Meliton Hotel & Spa - Porto Carras 5* Neos Marmaras

Голем хотелски комплекс лоциран на четири и пол илјади хектари пространство и десет километри од морето со многу плажи и

HANIOTI GRAND OTEL 4*

Хотелот беше реновиран во 2007 година и се наоѓа на брегот, во близина на градскиот парк. Гранд Хотелот има сопствена плажа, базен,
Рани резервации

Istion Club Hotel & SPA 5*

Локација - Хотелот се наоѓа на плажа во Потидеа, 55 км од Солун и 4 км од Неа. Капацитети - Ресторан за

Costa MAGICA: Крстарење по Балтичките земји и Санкт Петерсбург

ШВЕДСКА-ФИНСКА-РУСИЈА-ЕСТОНИЈА со Вклучен Авионски билет

Costa VICTORIA ** Италија-Шпанија-Франција-Балеари ** 7 ноќевања за 199 евра!

07 ноќи/ 08 денови Италија-Шпанија-Франција-Балеари Испловување од Савона:  15. april 2018. Датум Пристаниште Појдување Заминување 15-04 Ned Savona (Italija) -

Costa MEDITERRANEA - Холандија - Исланд, Шкотска, Германија

Costa MEDITERRANEA - Холандија - Исланд, Шкотска, Германија  14  ноќевања/15  дена Испловување од Амстердам: : 19 Јуни 2018 Датум Пристаниште Пристигнување

Еклузивна цена на пакет аранжман Куба и крстарење по Карибите со вклучен авиобилет

8 дневено крстарење : 7 полни пансиони на брод и 3 АЛЛ инклузив во хотел во Варадеро ХАВАНА – ЈАМАЈКА-

COSTA DELIZIOSA: Florida (USA), Bahami, Kajmanski ostrva, Honduras, Belize, Mexico

10 нокевања / 11 дена / Авионски превоз од Скопје

Costa Pacifica: Доминиканска Република и Антили

7 нокевања / 8 дена за само 799 ЕВРА

COSTA FASCINOSA: Аргентина - Бразил - Канарски острови - Шпанија - Франција - Италија 

Аргентина - Бразил - Канарски острови - Шпанија - Франција - Италија (со вклучен авио билет)

Крстарење Mалдиви - Шри ланка-Индија со вклучен авио билет

8 дневено крстарење :  7 полни пансиони на брод и Авионски билет