КАСАНДРА

ANNA MARIA PARADISE

ANNA MARIA PARADISE

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Пефкохори Сместување: хотелот располага со 28 соби кои се се опремени со: тоале Повеќе информации
DIONYSOS INN HOTEL

DIONYSOS INN HOTEL

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Ханиоти, на 150 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 Соби. Собите се опрем Повеќе информации
HANIOTI MELATHRON

HANIOTI MELATHRON

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Ханиоти. Сместување: Хотелските соби се опремени со ТВ, фрижидер, клима, балкон Повеќе информации
ISTION CLUB

ISTION CLUB

Касандра, Грција
Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа. Капацитет: 115 соби, 92 д Повеќе информации
LAGARIA PALACE

LAGARIA PALACE

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Афитос Сместување: Хотелските соби се комплетно опремени со сопствено купатило, Повеќе информации
MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA

MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Паљури Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен на Повеќе информации
OLYMPION SUNSET 5*

OLYMPION SUNSET 5*

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Фурка Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со Повеќе информации
PORT MARINA

PORT MARINA

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури, на јуж Повеќе информации
PORTO SANI VILLAGE

PORTO SANI VILLAGE

Касандра, Грција
Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 113 соби во вили на Повеќе информации
STRATOS

STRATOS

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Афитос Сместување: хотелот располага со 50 соби, опремени со: тоалет, ТВ, клима Повеќе информации
TRESOR SOUSOURAS

TRESOR SOUSOURAS

Касандра, Грција
Локација: Во Ханиоти, 100м од плажа.. Капацитет: 90 соби и 2 суита. Услуга: полупансион (појадок и в Повеќе информации
TROPICAL HOTEL

TROPICAL HOTEL

Касандра, Грција
Хотелски содржини: двор, голем базен со одвоен дел за деца, лежалки, чадори за сонце, рецепција, лоб Повеќе информации