ХОТЕЛИ

Коста Брава – Понуда на хотели Лето 2018 со вклучен авио билет     

Коста Брава – Понуда на хотели Лето 2018 со вклучен авио билет     

adressexaplme123/ 23, Шпанија
ПРОГРАМА 01. ден СКОПЈЕ – БАРСЕЛОНА – КОСТА БРАВА Состанок на групата на аеродромот во Скопје Повеќе информации
OLYMPION SUNSET 5*

OLYMPION SUNSET 5*

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Фурка Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со Повеќе информации
PORTO SANI VILLAGE

PORTO SANI VILLAGE

Касандра, Грција
Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 113 соби во вили на Повеќе информации
TROPICAL HOTEL

TROPICAL HOTEL

Касандра, Грција
Хотелски содржини: двор, голем базен со одвоен дел за деца, лежалки, чадори за сонце, рецепција, лоб Повеќе информации
DIONYSOS INN HOTEL

DIONYSOS INN HOTEL

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Ханиоти, на 150 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 Соби. Собите се опрем Повеќе информации