orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2022

SUNSET HOTEL 2* NEA MARMARAS www.sunsethotel-chalkidiki.com

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

0/4

01.05-31.05

16.09-01.10

01.06-30.06

01.09-15.09

01.07-31.08

Double Studio Land View

44

52

67

Triple Studio Land View

49

58

79

Family Standard Land View Up to 4 pax

70

77

87

Појадок

7

7

7

Минимум престој

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:Парадизос, 10 метри од плажа,отворен базен,интернет,паркинг,бесплатни чадори и лежалки на плажа,бар

Соби:кујна,клима,ТВ,фрижидер,WI-FI,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1. Organized beach with extra charge for sunbeds (use of the pool bar).

2. Light Kitchenette in all studios and apartments

2. Cancellation Policy :

5-1 days prior to arrival, 1 night cancellation fees

Non show, 100%