orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2022

The Beach House

THE BEACH HOUSE AFITOS                 www.the-beach-house.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК

2

01.05.22
31.05.22

01.06.22
30.06.22

01.07.22
31.07.22

01.08.22
31.08.22

01.09.22
15.09.22

16.09.22
30.09.22

HONEYMOON SUITE

2 ADL

114

149

171

194

171

114

1 ADL

103

134

154

175

154

103

3 ADL

154

201

232

262

232

154

JUNIOR SUITE GARDEN VIEW

2 ADL

69

91

103

126

103

69

1 ADL

62

82

93

113

93

62

3 ADL

93

124

139

170

139

93

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2 ADL

91

112

124

149

124

91

1 ADL

82

101

111

134

111

82

3 ADL

124

151

167

201

167

124

STANDARD ROOM SEA VIEW

2 ADL

80

101

112

137

112

80

1 ADL

72

91

101

124

101

72

Минимум престој

4

4

4

4

4

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 30 метри од плажа, паркинг, WI-FI, може да се користат бесплатни чадори и лежалки на плажата на

White Suites ( 300 метри )

Соби:балкон, клима, САТ ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ADULTS ONLY