orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2022

Eleni's 4 Seasons

APARTMENTS ELENI’S FOUR SEASONS HANIOTI http://www.vacation-apartments.com/16387.htm

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

4

01.04-31.05

16.09-31.10

01.06-30.06

01.09-15.09

01.07-31.07

01.08-31.08

Double Room 2 pax+1 infant

44

55

75

80

Family Apartments

2+1 pax ( max 3 )

47

59

82

86

Deluxe One Bedroom Apartemt 2+1 pax ( max 3 )

51

64

84

88

Maisonette

4+1 pax ( max 5)

69

92

126

139

Two bedrooms Apartment

4+1 pax ( max 5 )

74

99

133

145

Опис: 50 метри од плажа ,луксузни апартмани и мезонети со комплет опремени кујни , клима, САТ ТВ , фрижидер, балкон со поглед на море, мезонетите имаат и мала градина .

Stayover tax 0.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД