orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Niforeika Beach Hotel & Bungalows 3*

NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE    www.niforeika-beach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

18.05-30.06

01.07-31.07

01.08-31.08

01.09-15.10

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

49

54

61

49

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

66

75

84

66

3Ad

88

101

113

88

2Ad+1ch (0-1)

66

75

84

66

2Ad+1ch(2-11.99)

66

75

84

66

SINGLE ROOM SEA VIEW

1Ad

53

60

66

53

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

73

82

91

82

3Ad

98

111

123

111

2Ad+1ch (0-1)

73

82

91

82

2Ad+1ch(2-11.99)

73

82

91

82

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО СЕЛЕКТ

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

65

71

76

65

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

88

95

106

88

3Ad

119

128

144

119

2Ad+1ch (0-1)

88

95

106

88

2Ad+1ch(2-11.99)

95

102

113

95

SINGLE ROOM SEA VIEW

1Ad

70

75

81

70

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

95

102

113

95

3Ad

128

137

152

128

2Ad+1ch (0-1)

95

102

113

95

2Ad+1ch(2-11.99)

102

108

120

102

Минимум престој

5

7

7

5

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI,мини маркет,фитнес, базен за деца, ресторан, бар

Соби: клима,САТ ТВ, телефон, фрижидер,сеф,балкон,WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД