orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Ekies All Senses Resort 4*

EKIES ALL SENSES RESORT * * * *+ VOURVOUROU 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

27.04-17.05

25.09-11.10

18.05-31.05

14.09-24.09

01.06-15.06

16.06-04.07

29.08-13.09

05.07-28.08

DOUBLE ROOM

2Ad

112

139

162

203

239

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

134

180

221

239

262

JUNIOR SUITE

2Ad

157

198

255

302

355

3Ad

157

198

255

302

355

2Ad+1ch(0-2.99)

157

198

255

302

355

2Ad+1ch(3-13.99)

157

198

255

302

355

SUITE LUXURY LARGE

2Ad

192

262

302

389

448

3Ad

192

262

302

389

448

3Ad+1ch(0-2)

192

262

302

389

448

3Ad+1ch(3-13.99)

192

262

302

389

448

2Ad+1ch(0-2)

192

262

302

389

448

2Ad+1ch(3-13.99)

192

262

302

389

448

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

DOUBLE ROOM

2Ad

166

193

217

257

292

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

188

234

274

292

315

JUNIOR SUITE

2Ad

211

251

309

356

408

3Ad

238

277

336

382

434

2Ad+1ch(0-2.99)

211

251

309

356

408

2Ad+1ch(3-13.99)

223

264

322

368

421

SUITE LUXURY LARGE

2Ad

245

315

356

443

501

3Ad

272

341

382

470

527

3Ad+1ch(0-2)

272

341

382

470

527

3Ad+1ch(3-13.99)

285

355

394

482

540

2Ad+1ch(0-2)

245

315

356

443

501

2Ad+1ch(3-13.99)

259

328

368

455

514

Мин. Престој

7

7

7

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет

Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД