orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

ХОТЕЛ ИЗГРЕВ 5*

Хотелот Изгрев се наоѓа на брегот на Охридското Езеро во Струга. Тој нуди отворен и затворен базен. Гостите имаат право на слободен пристап до аква-паркот, како и WiFi интернет. Приватен паркинг на локацијата може да се користи бесплатно. Сите соби се климатизирани и опремени со ТВ и балкон. Хотелот Изгрев Спа и Аквапарк нуди бесплатен пристап до бањата, кој вклучува сауна, парна бања, амам, фитнес центар и услуги за масажа. Услугата за изнајмување автомобили е достапна на барање и со дополнителни трошоци. Исто така постои и конференциски центар. 
 
 
ТИП НА СОБА Јуни
BB
Јули
BB
Август
BB
Стандардна  соба 27 € 35 € 35 €
 
Плаќањето е во денарска противвредност 1 еур = 62 мкд 
 
 
 
Еднокреветна соба + 50% 
Трето лице - 30% 
Доплата за вечера 9 € 
1 дете: 0 - 6.99 години - гратис / 7 - 12.99 години …………………………….. -50 % од цената за возрасен 
2 деца: 0 - 1.99 години - гратис / 2 - 12.99 години................................. -50 % плаќа секое дете поединечно