е сместен во Велипоје. Има свој базен, бар и ресторан во кој се служат медитерански специјалитети на терасата покрај базенот. Гостите имаат на располагање бесплатен безжичен интернет и бесплатен паркинг.

" />
orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Хотел “Athina” 3* Велипоје

Хотел Athina е сместен во Велипоје. Има свој базен, бар и ресторан во кој се служат медитерански специјалитети на терасата покрај базенот. Гостите имаат на располагање бесплатен безжичен интернет и бесплатен паркинг.

Тип на соба

 16.07 - 31.07 

 01.08 - 15.08 

 16.08 - 31.08 

 01.09 - 15.09 

Двокреветна соба

43

48

38

28

Трокреветна соба

48

53

48

33

 Фамилијарна соба за 5 лица 

58

68

58

43

Цените се по соба на ден, на база ноќевање со појадок.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).