orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Хотел “Fafa Premium” – Драч

Хотел Fafa Premium се наоѓа на сама плажа во Голем - Драч. Во својата понуда има отворен базен и ресторан. Паркингот околу хотелот е бесплатен за гостите.

Хотелот на гостите им нуди климатизирани соби, бесплатен интернет, тераса за сончање и бар за опуштање.

  FAFA PREMIUM  

 Јули

  62 евра  

 Август

  62 евра

 Септември  

  52 евра

-Цените се по лице на ден, на база полн пансион и вклучува (појадок, ручек, вечера, еден пијалок со оброк, чадори и лежалки, паркинг, Wi-Fi).

*Вклучен пијалок за време на оброците (вино, пиво, безалкохолни пијалоци, овошни сокови, кафе, чај, вода)

-Доплата за еднокреветна соба + 70%

-Прво дете до 06 години Гратис

-Прво дете 06-12 години 50% попуст

-Второ дете до 02 години Гратис

-Второ дете од 02-12 години 50% попуст

-Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

-Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).