orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Ксамил
HOTEL LUXURY – KSAMIL – ALBANIA

Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон морето

HOTEL PIRAMIDA – KSAMIL 3***

Лоциран во Ксамил, на 1,2 км од плажата Порторико, Хотел Пирамида обезбедува сместување со бар, бесплатен приватен паркинг и градина. Овој хотел со 4 starвезди нуди услуга во соба.

HOTEL LUXURY KSAMIL 4 *

  Лоциран на околу 150 метри од Рајската плажа, Hotel Luxury се наоѓа во Ксамил, на само 5 км од влезот на националниот парк Бутринт, на списокот на УНЕСКО.

HOTEL HEKSAMIL – KSAMIL 3***

Хотелот Хексамил се наоѓа во Ксамил и нуди бесплатна WiFi-мрежа во хотелот. Гостите можат да уживаат во балкон со поглед на море во своите соби. Хотелот е на 300 метри од плажа и 3 км од Националниот парк Бутринт.