General

СПЕЦИЈАЛНА LAST MINUTE ПОНУДА !!!

Ограничен број на места!

Термин:  Септември / 3, 6, 7, 10, 11, 12 ноќевања


Цените се изразени по лице во евра (1 € = 62 МКД).

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
• Крстарење со брод според програмата
• Сместување во одбраната  кабина  за време на крстарењето со брод (купатило /WC,  клима, сеф, TV)
• проширен полн пансион на брод (вечера, полноќна закуска, појадок, ручек, ужина)
• свечена вечера со капетанот
• целодневна анимација
• забавна  вечерна  програма  во салоните и баровите со музика во живо.
• користење на бродскиот простор и опрема (користење на библиотеката, fitness центар, базен,  лежалки на палубата, сауни, пешкири…)
• театарски претстави
• влазници во коцкарница, ноќен клуб…
• спортски активности (аеробик и слични активности со асистенција на инструктор во сала…)
• дневни активности (игри, лов на изгубено богатство, квизови, турнири, караоке, тематски забави и сл.)

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
Деца до 13 год. Во кабина со двјца возрасни плаќа само пристанишни такси !!!
Доплата за еднокреветна кабина  100%
Задолжителен бакшиш кој се наплатува на бродот:
Возрасни  10 € по лице од ноќ
Деца 4-14 год. – 50% попуст
Деца 0-4 год. – бесплатно
Oсигурување (не е задолжително)

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
• типс
• пијалок на брод
• излети на копно
• теретаната во wellness центарот и козметичкиот салон, личен тренер
• MSC осигурување

We are sorry, there are no reviews yet for this cruise.