General

KROTIRI RESORT 4* AGIOS NIKOLAOS             www.krotiriresort.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

01.06-08.06

09.06-22.06

23.06-20.07

26.08-10.09

21.07-25.08

11.09-24.09

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

80

100

120

150

90

2Ad+1ch(0-3)

80

100

120

150

90

2Ad+1ch(4-11.99)

80

100

120

150

90

JUNIOR SUITE

2Ad

100

120

150

190

110

3Ad

100

120

150

190

110

3Ad+1ch(0-3)

100

120

150

190

110

3Ad+1ch(4-11)

100

120

150

190

110

2Ad+1ch(0-3)

100

120

150

190

110

2Ad+1ch(4-11.99)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(0-3)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(0-3)(4-11.99)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(4-11.99)

100

120

150

190

110

Мин. Престој

4

4

4

4

4

Stayover tax 5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг,базен,бар,бар на плажа,а ла карт ресторан,пристап за хендикепирани,продавница, WI-FI,беспла-

тни чадори и лежалки на плажа

Соби : балкон,клима,сеф,мини бар,САТ ТВ,фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Ситонија, Грција

KROTIRI RESORT 4* AGIOS NIKOLAOS             www.krotiriresort.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4 01.06-08.06 09.06-22.06 23.06-20.07 26.08-10.09 21.07-25.08 11.09-24.09 DOUBLE SUPERIOR 2Ad 80 100 120 150 90 2Ad+1ch(0-3) 80 100 120 150 90 2Ad+1ch(4-11.99) 80 100 120 150 90 JUNIOR SUITE 2Ad 100 120 150 190 110 3Ad 100 120 150 190 110 3Ad+1ch(0-3) 100

Read more