Касандра, Грција

Касандра, Грција

Things to do - general
ANNA MARIA PARADISE

ANNA MARIA PARADISE

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Пефкохори Сместување: хотелот располага со 28 соби кои се се опремени со: тоале Повеќе информации
DIONYSOS INN HOTEL

DIONYSOS INN HOTEL

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Ханиоти, на 150 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 Соби. Собите се опрем Повеќе информации
HANIOTI MELATHRON

HANIOTI MELATHRON

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Ханиоти. Сместување: Хотелските соби се опремени со ТВ, фрижидер, клима, балкон Повеќе информации
ISTION CLUB

ISTION CLUB

Касандра, Грција
Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа. Капацитет: 115 соби, 92 д Повеќе информации
LAGARIA PALACE

LAGARIA PALACE

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Афитос Сместување: Хотелските соби се комплетно опремени со сопствено купатило, Повеќе информации
MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA

MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Паљури Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен на Повеќе информации
OLYMPION SUNSET 5*

OLYMPION SUNSET 5*

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Фурка Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со Повеќе информации
PORT MARINA

PORT MARINA

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури, на јуж Повеќе информации
PORTO SANI VILLAGE

PORTO SANI VILLAGE

Касандра, Грција
Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 113 соби во вили на Повеќе информации
STRATOS

STRATOS

Касандра, Грција
Положба: се наоѓа во Афитос Сместување: хотелот располага со 50 соби, опремени со: тоалет, ТВ, клима Повеќе информации
TRESOR SOUSOURAS

TRESOR SOUSOURAS

Касандра, Грција
Локација: Во Ханиоти, 100м од плажа.. Капацитет: 90 соби и 2 суита. Услуга: полупансион (појадок и в Повеќе информации
TROPICAL HOTEL

TROPICAL HOTEL

Касандра, Грција
Хотелски содржини: двор, голем базен со одвоен дел за деца, лежалки, чадори за сонце, рецепција, лоб Повеќе информации

Unfortunately there are no tour offers at this location at the moment.

Unfortunately there are no cruise offers at this location at the moment.