Ситонија, Грција

Ситонија, Грција

Things to do - general
Akti Toroni Boutique Hotel

Akti Toroni Boutique Hotel

Ситонија, Грција
AKTI TORONI 3* TORONI www.aktitoroni-hotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПО More info
ANTIGONI BEACH

ANTIGONI BEACH

Ситонија, Грција
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. More info
Antigoni Beach

Antigoni Beach

Ситонија, Грција
ANTIGONI BEACH **** AGIOS NIKOLAOS www.antigonibeach.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН П More info
Apartment Hotel&Suites

Apartment Hotel&Suites

Ситонија, Грција
DESPOTIKO APARTMENT HOTEL & SUITES 3* TRISTANIKA www.hoteldespotiko.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН В More info
Assa Maris

Assa Maris

Ситонија, Грција
Last Minute понуда од Assa Maris 4*. ASSA MARIS 4* AGIOS NIKOLAOS        www.assa-maris.gr Ц More info
Athena Pallas Village

Athena Pallas Village

Ситонија, Грција
ATHENA PALLAS VILLAGE 5* AKTI ELIAS NIKITI www.athena-pallas.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛ More info
Azapiko Blue Sea

Azapiko Blue Sea

Ситонија, Грција
AZAPIKO BLUE SEA HOTEL 2* AZAPIKO BEACH (Toroni) www.azapikobluesea.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО Е More info
BLUE DOLPHIN

BLUE DOLPHIN

Ситонија, Грција
Локација: 9км од Никити, 50м од плажа Капацитет: 107 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хот More info
Blue Dolphin

Blue Dolphin

Ситонија, Грција
BLUE DOLPHIN 4* METAMORFOSSI 175 SOBI www.bluedolphin.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИО More info
BLUE LAGOON PRINCESS

BLUE LAGOON PRINCESS

Ситонија, Грција
Положба: се наоѓа во Каливес, Ситонија Сместување: Собите се ликсузно опремени, секоја соба има клим More info
Cronwell Resort Sermilia

Cronwell Resort Sermilia

Ситонија, Грција
CRONWELL RESORT SERMILIA 5* PSAKOUDIA     www.sermilia.cronwell.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА  More info
Danai Beach

Danai Beach

Ситонија, Грција
DANAI BEACH RESORT 5* NIKITI www.danairesort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДО More info
Diaporos

Diaporos

Ситонија, Грција
DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU      www.hotel-diaporos.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИО More info
Ekies All Senses Resort

Ekies All Senses Resort

Ситонија, Грција
EKIES ALL SENSES RESORT * * * *+ VOURVOUROU www.ekies.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ С More info
Elea Village

Elea Village

Ситонија, Грција
ELEA VILLAGE *** NIKITI                                     www.acrotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН В More info
ELEA VILLAGE HOTEL

ELEA VILLAGE HOTEL

Ситонија, Грција
Положба: Елеа, 10км од Никити Сместување: 50 двокреветни стандардни и 30 фамилијарни соби. Сите соби More info
JENNY HOTEL

JENNY HOTEL

Ситонија, Грција
Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Сивири Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен баз More info
Koviou Holiday Village

Koviou Holiday Village

Ситонија, Грција
KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* NIKITI www.koviouholidayvillage.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУ More info
Krotiri Resort

Krotiri Resort

Ситонија, Грција
KROTIRI RESORT 4* AGIOS NIKOLAOS             www.krotiriresort.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –Н More info
LAGOMANDRA HOTEL

LAGOMANDRA HOTEL

Ситонија, Грција
Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа. Сместување: 160 соб More info
Lagomandra Suites

Lagomandra Suites

Ситонија, Грција
LAGOMANDRA BEACH & SUITES **** NIKITI    www.lagomandra.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУ More info
LILY ANN VILLAGE

LILY ANN VILLAGE

Ситонија, Грција
Положба: се наоѓа во Ситониа во непосредна близина на Никити Сместување: 40 соби опремени со бања,са More info
Lily Ann Village

Lily Ann Village

Ситонија, Грција
LILY ANN VILLAGE *** NIKITI                                www.acrotel.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО More info
Makednos

Makednos

Ситонија, Грција
MAKEDNOS 3* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВ More info
Philoxenia Bungalows

Philoxenia Bungalows

Ситонија, Грција
PHILOXENIA BUNGALOWS 4* PSAKOUDIA                 www.philoxenianet.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВ More info
Porto Carras Meliton

Porto Carras Meliton

Ситонија, Грција
MELITON PORTO CARRAS ***** N.Marmaras                               www.portocarras.gr ЦЕНИ ЗА С More info
Porto Carras Sithonia

Porto Carras Sithonia

Ситонија, Грција
SITHONIA BEACH THALASSO&SPA ***** N.Marmaras                               www.portocarras.gr More info
Porto Koufo

Porto Koufo

Ситонија, Грција
PORTO KOUFO 3* PORTO KOUFO                    www.portokoufohotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА More info
Porto Matina

Porto Matina

Ситонија, Грција
PORTO MATINA 2+ * METAMORFOSI ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 5 01.06-10.06 21.09 More info
Rema

Rema

Ситонија, Грција
HOTEL REMA 3* VOURVOUROU www.hotelrema.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАД More info
Simeon

Simeon

Ситонија, Грција
SIMEON *** METAMORFOSI www.hotel-simeon.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ 5 27.04-2 More info
SIMEON HOTEL

SIMEON HOTEL

Ситонија, Грција
Положба:  Метаморфози Сместување: Собите се опремени со тоалет, балкон, телефон, интернет приклучок, More info
SITHONIA THALASSO THERAPY & SPA *****

SITHONIA THALASSO THERAPY & SPA *****

Ситонија, Грција
Положба : Во комплексот “Porto Carras” на 1,5км од Неа Мармарас, 115км од Солун. Сместување : 477 со More info
Sithonia Village

Sithonia Village

Ситонија, Грција
SITHONIA VILLAGE HOTEL 3* GERAKINI ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 3 28.05-05.06 More info
Sonia Village

Sonia Village

Ситонија, Грција
SONIA VILLAGE 3* GERAKINI www.hotel-sonia.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 0 29 More info
Thalassa Boutique Hotel

Thalassa Boutique Hotel

Ситонија, Грција
THALASSA BOUTIQUE HOTEL 3* SARTI www.thalassa-sarti-hotel.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕ More info
TORONI BLUE SEA

TORONI BLUE SEA

Ситонија, Грција
Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опр More info
Vergos

Vergos

Ситонија, Грција
VERGOS HOTEL 2+* VOURVOUROU ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 28.04-08.06 More info
Village Mare

Village Mare

Ситонија, Грција
VILLAGE MARE **** METAMORFOSSI            www.villagemare.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛ More info

Unfortunately there are no tour offers at this location at the moment.

Unfortunately there are no cruise offers at this location at the moment.