Покажување 1–10 од 14 резултати

✈ БРАТИСЛАВА / ВИЕНА (со авион) ✈

Термини на поаѓање:  / 26-29 Јануари 2018

ПОСЕТЕТЕ ГО МИЛАНО, Факултативно Комо и Чинкветере

4 дена со Авион од Скопје  08 -11 Декември 2017

Специјални викенд понуди од Kempinski Hotel Grand Arena ***** – Банско

Понудата вкучува:
– Богато мени со повеќе од 100 јадења
– Бесплатно користење на фитнес-центарот, Финска и био сауна, турска и арома пареа бања, затворен базен, 2 отворени базени, џакузи и уникатна снежна соба;
– Слободна употреба на детскиот клуб и Wi-Fi.

NEW YORK – 6 Дена / 4 нокевања
Специјална цена

NEW YORK – 6 Дена / 4 нокевања

Цена ЗА РАН БУКИНГ  :  999

МОНДЕНСКО ПАТУВАЊЕ

МОНДЕНСКО ПАТУВАЊЕ: БАРСЕЛОНА-КОРЗИКА-РИМ-ЛА СПЕЗИА-ЧИНКВЕТЕРЕ, МИЛАНО-БЕРГАМО СКОПЈЕ