Белаџио Блу се наоѓа во Ханиоти на 120 метри од најблиската плажа. Хотелот нуди соби со бесплатен WiFi пристап, балкон, клима, фен,  ЛЦД телевизор и фрижидер. Некои соби имаат поглед кон морето.

Централниот плоштад во селото е далеку околу 400 метри и има многу продавници, таверни и барови.

Појадокот е континентален, подготвен со локални состојки.

Хотелот исто така нуди изнајмување на велосипед.

Меѓународниот аеродром во Солун  “Македонија” е 90 километри.

ТЕРМИНИ Стандардна соба приземје Фамилијарна соба приземје Супериор Супериор лукс Супериор фамилијарна
28.05-04.06 91 119 105 122 140
04.06-11.06 91 119 105 122 140
11.06-18.06 112 151 126 147 161
18.06-25.06 112 151 126 147 161
25.06-02.07 129 170 150 158 190
02.07-09.07 154 192 160 180 200
09.07-16.07 154 192 160 180 200
16.07-23.07 189 224 210 230 245
23.07-30.07 189 224 210 230 245
30.07-06.08 189 224 210 230 245
06.08-13.08 189 224 210 230 245
13.08-20.08 189 224 210 230 245
20.08-27.08 154 195 160 190 200
27.08-03.09 154 195 160 190 200
03.09-10.09 154 195 160 190 200
10.09-17.09 115 151 130 150 160
17.09-24.09 112 151 130 150 160
24.09-01.10 80 120 100 120 140
01.10-08.10 80 115 100 110 140

 

Цените се дадени по лице за седум ноќевања со појадок.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Мислења за понудата

Нема мислења за оваа понуда.

Остави мислење