Хотелот започна со работа во мај 2015 година. Се наоѓа во близина на песочната плажа во магичниот дел помеѓу Касандра и Ситонија. Хотелот има 4 отворени базени, сауна, спа центар (бањата има затворен базен, сауна, парна бања, која може да се користи бесплатно – сите дополнителни услуги се дополнителни трошоци), фитнес …

Хотелот исто така има 3 ресторани со интернационална кујна, голем број на барови и таверни кои ќе им овозможат на секој гостин да ужива во секој момент.

Собите во хотелот се луксузно опремени.

Веб-страница на хотелот

ЦЕНОВНИК:

Кликнете ОВДЕ за симнување на ценовникот.