Hotel Les Palmeres  4* – Callela

Ценовник валиден за цела сезона

Тип на соба Twin room
Услуга HB – полупансион
Термини Цена по лице 3-ет и 4-ти возрасен 1-во дете 7-11,99 2-ро дете 2-11,99 1-во дете 0-6,99
23.06 – 30.06.2017 686 € 641 € 461 € 461 € 236 €
30.06 – 07.07.2017 723 € 674 € 480 € 480 € 236 €
07.07 – 14.07.2017 729 € 680 € 483 € 483 € 236 €
14.07 – 21.07.2017 729 € 680 € 483 € 483 € 236 €
21.07 – 28.07.2017 814 € 756 € 525 € 525 € 236 €
28.07 – 04.08.2017 828 € 769 € 532 € 532 € 236 €
04.08 – 11.08.2017 828 € 769 € 532 € 532 € 236 €
11.08 – 18.08.2017 828 € 769 € 532 € 532 € 236 €
18.08 – 25.08.2017 828 € 769 € 532 € 532 € 236 €
25.08 – 01.09.2017 741 € 691 € 489 € 489 € 236 €
01.09 – 08.09.2017 685 € 640 € 236 € 460 € 236 €
08.09 – 15.09.2017 685 € 640 € 236 € 460 € 236 €

 
Цените се дадени по лице за избраната услуга
Цените се изразени во евра, за уплата во денари по курс 1€ = 62 мкд
Во цената е вклучено:
7 ноќевања со појадок и вечера
Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
Багаж од 23кг  + мала кабинска торба по лице

Намалувања / доплати:
Хотелот нуди и услуга ноќевање со појадок, за конкретна цена по термин обратете се во агенцијата

Хотелот нуди и услуга полн пансион, доплата 78 еур за возрасен за 7 ноќи / 70 еур за возр. На дополнително легло / 39 еур за деца
Во цената не е вклучено:
Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)

Мислења за понудата

Нема мислења за оваа понуда.

Остави мислење