Локација – Околу 95 км од аеродромот во Солун, 2,5 км од Метаморфозис и 4 км од Никити, на долга плажа.

Содржина  – 2 ресторани, кафуле, базен бар, базен со солена вода, зеленчукова градина, перална, сеф, бутици, продавница за накит, штанд за весници.

Соби – Стандардни двокреветни соби (2 лица)

Suite – 3 лица

Danai апартмани (3 лица) се наоѓа на првиот кат од вилата.

Двојни апартмани (3 лица) се две спални и една дневна соба.

Претседателски апартман

Луксузни бунгалови опкружени со борови дрвја и градини, со поглед кон морето. Приватен загреан отворен базен со свежа вода и туш.

Приморска вила – две спални,  дневна соба со камин, сателитска ТВ, ДВД, ЦД, компјутер со интернет …

Ексклузивен хотел дизајниран за уживање на сите сетила.

Ценовник: