СПЕЦИЈАЛНА ПАКЕТ ПОНУДА ЗА НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ

ОД 30.12.2017. ДО 02.01.2018.

Сместување во хотел ПАРК **** на база 3 нокевања со појадок, Новогодишна гала вечера и незаборавна забава до утринските часови. Коктел за добредојде , музика во живо. Бесплатно користење на затворениот базен , Wellness Center, WI –FI, паркинг за гостите на хотелот.

 

ПРОМОТИВНА ПАКЕТ ЦЕНА ПО ЛИЦЕ :  185,00€ (со сопствен превоз)

Доплата за организиран превоз:  50,00 ЕУР ПО ЛИЦЕ

  • Доплата за еднокреветна соба : 75,00 ЕУР
  • Доплата за Супериор соба : 15,00 ЕУР на ден по соба
  • Доплата за сместување во Јуниор сјут : 30 ЕУР по соба на ден
  • Доплата за сместување во Фамилијарен апартман е 40 ЕУР по соба на ден
  • Деца од 0-7 години со две возрасни лица во соба БЕСПЛАТНО
  • Деца од 7-12 години само во фамилијарен апартман плаќа 50 % од цена за возрасен
  • 3 или 4 возрасен само во фамилијарен апартман плаќа 125 ЕУР
  • Доплата за полупансион по лице на ден 15,00 ЕУР

* Mинимум за организиран превоз е потребно да бидат пријавени 8 лица