Вила Иглс нуди неверојатен поглед на заливот, разни угостителски објекти и богата програма на активности. Сите луксузни вили имаат извонреден базен. Бесплатен Wi-Fi е достапен во сите соби.

Вилите се наоѓаат на прекрасен рид со прекрасен поглед на заливот и Света Гора. Тие се украсени во деликатни боиж и имаат добро опремена кујна. Сите вили содржат бања со када и тоалети.

Објектот располага со голема приватна плажа, спортови на вода, нуркачки центар PADI и 4 реномирани ресторани и барови.

Ценовник во ЕВР: