Еден од најлуксузените хотели на Родос. Линдиан Вилиџ Хотел се наоѓа на брегот на Егејското Море. Хотелот има прекрасно локација и им нуди на своите гости сопствена плажа, два базени, широка забава и забавни активности за уживање. Изгледот на морето, различните опции за јадење, забавни спортски активности и авантури за спортови на вода обезбедуваат незаборавно доживување за сите гости кои се сместени во овој луксузен хотел.

14.04-13.05
08.10-31.10
14.05-10.06
24.09-07.10
11.06-15.07
03.09-23.09
16.07-29.07
20.08-02.09
30.07-19.08
DBL за еден човек 53 112 141 204 247
ECO DBL 49 67 85 104 123
DBL Room 53 73 94 114 137
TPL Room 63 84 105 128 154
Doplata za Single Room 0% +50% +50% +80% +80%

Едно дете до 11,99 бесплатно во трокреветна соба.

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата со вклучен појадок и такси, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Мислења за понудата

Нема мислења за оваа понуда.

Остави мислење