Место кое изобилува со ретки природни убавини. Опремен во фамилијарен бунгалов стил, комплексот во Тасос се протега на 35 хектари прекрасен пејзаж. Во предниот дел се наоѓа прекрасен залив со бела песочна плажа и кристално чисти води, хармонично опколен со зелен бор и градини.

Makryammos ви нуди можност да уживате во спокојните одмори и грчкото гостопримство.

Цени од 47 ЕВРА по ноќевање. -10% попуст за резервации до крајот на Март.

Галерија:

 

Ценовник: