Положба: се наоѓа во Неа Каликратиа, на 100 м до плажа, 500м од центарот.
Сместување: 41 соби. Соби се опремени со бања, балкон, клима,ТВ, телефон, мини бар и радио
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, паркинг, бежичен интернет, сала за конференции, СПА центар со внатрешен базен, сауна, џакузи, турска бања, солариум…
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, фитнес…

 

ЦЕНОВНИК: За симнување на Ценовникот кликнете ОВДЕ.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).