Веќе 30 години целта на Скопелос Вилиџ Хотел е само една, да им обезбеди на своите гости квалитетни услуги и тие никогаш да не ја изгубат насмевката.
Хотел на островот Скопелос кој се наоѓа на брегот на Егејското Море. Хотелот е лоциран на самата плажата и им нуди на своите гости широка забава и забавни активности за уживање. Изгледот на морето, различните опции за јадење, забавни спортски активности и авантури за спортови на вода обезбедуваат незаборавно доживување за сите гости кои се сместени во овој хотел.

29.04-25.05
22.09-07.10
26.05-22.06
01.09-21.09
23.06-06.07
18.08-31.08
07.07-17.08
DBL 44 66 83 92
Junior Suite 48 73 94 104
Two Bedroom Suite 73 102 127 143
Doplata za Single Room +50% +50% +80% +80%

Цените се по човек од вечер со вклучен појадок и такси.

Едно дете до 11,99 бесплатно.

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Мислења за понудата

Нема мислења за оваа понуда.

Остави мислење