„Sporthotel Frühauf incl. Skipass Innerkrems – Carinthia/Austria“ – со 40 % попуст.

ЦЕНОВНИК:

2 ноќевања со полн пансион со 1 ден скипас Innerkrems – 164,50 евра за возрасни (редовна цена 274,50 евра)

3 ноќевања со полн пансион со 2-дневен скипас Innerkrems – 258,25 € за возрасни (редовна цена 430,75 евра)

4 ноќевања со полн пансион со 3-дневен скипас Innerkrems – 355,85 евра за возрасни (редовна цена 593,00 евра)

5 ноќевања со полн пансион со 4-дневен скипас Innerkrems – 446,75 евра за возрасни (редовна цена 743,75 евра)

Вклучени услуги:

* традиционален Carinthian појадок
* Вклучен ручек: избор на месо и зеленчук, салата, здрава и урамнотежена исхрана
* full-course вечера
* десерт, мусли и овошје
* бесплатно користење на затворен базен: 7 x 14 m – со поглед на падините
* Велнес центар: ѕатворена сауна, парна бања, надворешна сауна, инфрацрвена кабина, фитнес центар…
* Организирани настани, како коктел за добредојде, факел реле, текила вечер, забава и музика во VIP ложата и многу други.

Ценовник за деца (кои ќе спијат во собата на родителите) – Полн пансион со скипас

  • 0 – 9 години бесплатно
  • 10 – 13 години 50%
  • 14 – 16 години 20%

Попусти за групи: на секои 20 лица, 1 лице бесплатно

Валидни периоди: 14.01. – 03.02.2018 / 18.03. – 25.03.2018

ВИРТУЕЛНА 3D ТУРА:

Линк до хотелот: http://www.sporthotelfruehauf.at/